Bramy Legnica

Bramy Legnica - Wykonujemy solidne bramy posesyjne

Indywidualny projekt i wycena bramy

Bramy posesyjne w Legnicy

Najczęściej bramy są projektowane razem z ogrodzeniem. Bramy są częścią strefy wejściowej, a pierwsze wrażenie domu i posesji może zależeć od jej wyglądu. Bramy skrzydłowe należą do najbardziej tradycyjnych rozwiązań. Konstrukcja bramy składa się z dwóch skrzydeł.

Bramy dwuskrzydłowe otwierają się na zewnątrz lub do wewnątrz w obrębie 90 stopni i więcej, jeśli za nimi jest wolna przestrzeń. Klasyczna konstrukcja bram skrzydłowych pozwala na zastosowanie ich, w przypadku, gdy niemożliwe jest zainstalowanie innych bram, na przykład przesuwnych.

Jakie bramy posiadamy w ofercie?

Bramy, które otwierają się na zewnątrz, to klasyczny projekt. Dziś są bardzo popularne ze względu na wykorzystanie technologii w ich produkcji, która zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo pracy. Produkując niezawodne bramy stawia na możliwość ich długiej eksploatacji. Automatyczne bramy skrzydłowe, charakteryzują się ręcznym sterowaniem lub obecnością napędu elektrycznego.

Brama zapewnia wejście na terytorium posesji i powinna wyróżniać się nie tylko wygodą użytkowania le także ciekawym designem. W procesie wykonywania bram skrzydłowych producent może stosować profile o różnych szerokościach i kolorach. Klienci mogą wybierać absolutnie każdy odcień metalowych skrzydeł od tradycyjnego białego i brązowego po takie oryginalne i niepowtarzalne odcienie jak czerwony rubin, zielony mech.

Firma produkuje bramy dwuskrzydłowe, symetryczne i asymetryczne. Decydując się na zakup bramy podpowie gdzie najlepiej sprawdzi się ten rodzaj rozwiązania. Posiadacze wąskich działek budowlanych będą zadowoleni z tego typu bramy.

Poza produkcją firma oferuje także montaż bramy, dzięki czemu klient może zamówić usługę kompleksową skupiając się tylko na walorach wizualnych produktu. Każda brama wyposażona jest w wysokiej klasy automatykę pochodzącą od wiodących producentów.

Dodatkowe opcje, z których mogą skorzystać klienci zamawiając bramę

W zależności od wybranego materiału i wielkości bramy skrzydło może być dość ciężkie. Aby wygodniej z niego korzystać, istnieje napęd elektryczny, jest to automatyczny system otwierania bramy. Bramy dwuskrzydłowe dostępne w ofercie firmy posiadają rozwiązania samojezdne na wózkach wahliwych. Zastosowanie takiego mechanizmu usuwa konieczność odśnieżania wjazdu zimą, ponadto taka brama działa cicho i sprawnie.

Bramy skrzydłowe wykonane ze stali kutej mogą być lekkie lub masywne, fantazyjne lub eleganckie, wykonane w różnych stylach artystycznych. Bramy takie są piękne i trwałe, ale ważne jest, aby kute bramy harmonijnie pasowały do ogólnego stylu ogrodzenia i budynku, jako całości.

Bramy dla firm i osób prywatnych

Korzystając z usług firmy produkującej bramy zapewnia wykonanie wszelkich niezbędnych pomiarów, doradztwo przy wyborze odpowiedniego materiału, oraz montaż w uzgodnionym terminie. Pracownicy firmy przyjeżdżając do klienta w celu dokonania pomiarów muszą określić szerokość między słupami i wysokość skrzydła bramy. Podobnie podczas mierzenia miejsca pod furtkę, należy ustalić wysokość skrzydła furtki.

Prace montażowe są wykonywane przez specjalistów posiadających wiedzę o sposobie instalacji takich produktów. Posiadają oni niezbędne narzędzia, wiedzą i doświadczenie praktyczne. Istnieje również możliwość wyboru różnych wzorów, wykończenia prętów metalowych do automatycznych bram skrzydłowych. Różnorodność kolorów zadowoli preferencje smakowe wielbicieli estetyki. Stylowy design pozwoli właścicielom nieruchomości stworzyć niepowtarzalną dekorację.

Cel i funkcje, jakie spełniają nasze bramy

Bramę można nazwać znakiem rozpoznawczym domu. Dlatego muszą być piękne, stylowe, podkreślać indywidualność smaku właścicieli. Ale nie można zapominać o ich głównej funkcji czyli zapewnienie bezpieczeństwa.

Fakty wskazujące na korzyść zakupu bram skrzydłowych:

  • Niezawodność i bezpieczeństwo
  • Szeroki wybór konfiguracji
  • Wysoka wytrzymałość strukturalna
  • Wygodne automatyczne sterowanie.

Takie modele od dawna sprawdzają się w codziennym życiu. Doskonale uzupełniają wygląd terenu przydomowego. Do chwili obecnej istnieje wiele opcji do wykonania, począwszy od prostej obróbki, a skończywszy na drogich modelach kutych. Duża paleta kolorów i wzorów daje klientowi swobodny wybór efektu końcowego bramy dopasuje produkt do posiadanej już elewacji, okien oraz innych elementów wykończenia.

Bramy skrzydłowe w Legnicy

Wyprodukowane bramy zabezpiecza przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. Negatywnego wpływu na metal nie będą miały zarówno niskie i wysokie temperatury, opadu deszczu i śniegu, mróz oraz promienie słoneczne.

Ochrona antykorozyjna gwarantuje bardzo długi czas użytkowania, elementy bramy nie wymagają konserwacji powierzchni, a całość wygląda niezwykle estetycznie. Okucia dobierane są indywidualnie w zależności od obciążenia funkcjonalnego, projektu i wymagań klienta.

Bramy skrzydłowe to praktyczne, niedrogie i estetyczne rozwiązanie dla każdego prywatnego domu, biura, instytucji. Ponieważ wykończenia i dekoracje mogą być zupełnie inne, każdy nabywca może z łatwością wybrać model bramy zgodnie ze swoim gustem i potrzebami.

Zapraszamy naszych partnerów biznesowych do współpracy. Nasze bramy garażowe, ogrodzenia bramy są najlepsze na rynku Legnica dolnośląskie.

Nasze realizacje w kategorii Bramy Legnica.