Bramy Opole

Bramy Opole - Projekt i realizacja

Wykonujemy najlepsze bramy posesyjne.

Bramy na Twoją posesję – Opole

Od czasów starożytnych do dziś bramy skrzydłowe są najbardziej rozpowszechnione ze względu na prostotę wzornictwa i łatwość montażu. Nowoczesne bramy wjazdowe są montowane na podstawie sztywnego profilu, osłoniętego na zewnątrz metalem, prętami przedstawiającymi ciekawe wzornictwo. Czasami bramy wykonuje z ażurowych kutych krat. Takie konstrukcje są instalowane w celu ochrony posiadłości osób prywatnych, kompleksów przemysłowych i magazynowych, terenów administracyjnych i publicznych. Firma zajmująca się produkcją i montażem bram wjazdowych zapewnia zarówno przedsiębiorstwom i klientom prywatnym możliwość zakupu swoich produktów po przystępnej cenie.

Konstrukcja dwuskrzydłowych bram Opole

 • Sztywna metalowa rama
 • Wypełnienie (metalowe pręty profilowane)
 • Słupy
 • Zawiasy
 • Zamek, rygiel.

Metalowa rama jest spawaną konstrukcją wykonaną ze stalowej rury, ma wewnętrzną stalową ramę usztywniającą i zachowującą ściśle prostokątny kształt. Konstrukcja ościeżnicy zapewnia specjalne zabezpieczenie potrzebne do zamocowania wypełnienia. Bramy dwuskrzydłowe można otwierać na dwa sposoby a mianowicie: otwieranie ręczne i otwieranie automatyczne z wykorzystaniem napędów do tego typu bram instalowanych do słupów.

Dlaczego warto wybrać dwuskrzydłową bramę?

Rama bramy jest uniwersalna i mieści się pod różnymi osłonami: profilowane blachy, blacha stalowa, drewno. Bramy dwuskrzydłowe świetnie się sprawdzają w posiadłościach o zabudowie szeregowej. Firma zajmująca się sprzedażą bram dwuskrzydłowych jest jedną z cenionych na rynku firm, których działalność koncentruje się na produkcji bram Opole oferuje szeroki zakres typów konstrukcyjnych, materiałów produkcyjnych, systemów zamknięć. Te produkty należą do najpopularniejszych. Istnieje możliwość wybrania automatyki do danego rodzaju bramy.

Jakie bramy posesyjne wykonujemy?

Ten system ogrodzenia to nie tylko doskonały efekt wizualny. Dwuskrzydłowa brama metalowa jest trudna do sforsowania, mocna konstrukcja daje gwarancję poczucia bezpieczeństwa w każdym domu. Bramy dwuskrzydłowe metalowe są klasycznym rozwiązaniem posiadającym interesujące wzornictwo i ciekawą paletę kolorystyczną. Wybierając ten rodzaj bramy zaoferuje model, który doskonałe uzupełnieni posiadanej już zabudowę. Producent zapewnia solidne wykonanie i zabezpieczenie konstrukcji powłoką antykorozyjną, co gwarantuje długi czas użytkowania. Ciekawe wzornictwo sprawia, że brama będzie efektownym uzupełnieniem posesji. Składając zmówienie na zakup bramy Opole zapewnia pełny serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny na zakupione bramy pod względem mechanicznym i elektronicznym.

Zalety produkowanych bram

 • Dwuskrzydłowa brama posiada mocną konstrukcję instalowaną do odpowiednich słupów metalowych, ewentualnie murowanych
 • Skrzydła bramy przesuwają się za pomocą zawiasów
 • Na podstawie wyboru efektu wizualnego bramy, stosowane są w produkcji pręty lub kształtowniki stalowe
 • Symetryczny lub asymetryczny podział skrzydeł
 • W przypadku bramy ręcznej producent stosuje zamek i rygiel blokujący
 • W przypadku bramy automatycznej blokowanie zapewnia napęd

Podstawowe kolory używane do produkcji bram:

 • Niebieski, zielony, antracyt, grafitowy, szary, brązowy, czarny oraz ich odcienie

Kolory nietypowe na specjalne zamówienie:

 • Czerwony, popielaty, biały oraz inne wskazane przez klienta.

Zalety bram dwuskrzydłowych, symetrycznych i asymetrycznych

 • Niższa cena od bram przesuwnych
 • Spawane konstrukcje są uniwersalnie łączone z architekturą dowolnych obiektów i doskonale pasują do fasad budynków mieszkalnych, przemysłowych i administracyjnych
 • Modele te są łatwe w obsłudze, nie wymagają szczególnej opieki, systematycznego rozwiązywania problemów.
 • Wysoką opłacalność, która jest określana przez niewygórowane ceny surowców
 • Obecność własnych linii produkcyjnych
 • Możliwość szybkiego dostarczanie tych produktów klientom, przy niezmiennie wysokiej, jakości

Spawane konstrukcje mają zastosowanie na każdym obszarze, ponieważ łączą niezawodność z przyzwoitym, estetycznym wyglądem. Dwuskrzydłowe bramy instaluje również na ogródkach działkowych, co stanowi warunek wysokiej, jakości niezawodnej ochrony. Firma posiada własną produkcję bram, co pozwala na ustalenie ekonomicznych cen dla swoich produktów.

Jaką bramę warto wybrać?

Ponadto producent zainstalował nowoczesny sprzęt i dysponuje specjalistami z dużym doświadczeniem w produkcji szerokiej gamy konstrukcji spawanych. Realizowane są zamówienia według indywidualnych projektów, zapewniając stabilne ceny za bramy metalowe. Każdy klient osiąga gwarancję profesjonalnej i terminowej produkcji dowolnych wzorów. Ten system ogrodzenia to nie tylko doskonały efekt wizualny. Dwuskrzydłowa brama metalowa jest trudna do sforsowania, mocna konstrukcja daje gwarancję poczucia bezpieczeństwa w każdym domu. Zamek i pionowy rygiel zabezpiecza skutecznie bramę przed otwarciem przez niepowołane osoby. Brama automatyczna jest doskonałym udogodnieniem, ponieważ właściciel domu może bezpiecznie i wygodnie dostać się na swoją posiadłość o każdej porze. Nie jesteśmy producentem bram garażowych. Nie robimy także bramy segmentowe. Mogłeś nas znaleźć szukając: bram garażowych, bramy garażowe, drzwi zewnętrzne, brama garażowa, brama garażowa segmentowa, bramy drzwi.

Nasze realizacje w kategorii Bramy Opole.