Meble ogrodowe Wrocław

Produkcja i sprzedaż - Meble ogrodowe Wrocław

Zapytaj o wycenę naszych mebli do ogrodu.

Jakie meble ogrodowe Wrocław produkujemy?

Meble ogrodowe do domku letniskowego lub domu całorocznego przeznaczone są do komfortowego wypoczynku. Najkorzystniejsze są metalowe elementy wyposażenia, które są praktyczne, funkcjonalne, mogą pasować do każdego krajobrazu i dzielić terytorium na strefy. Ta kategoria zasłużenie cieszy się sympatią klientów, a jej zalety są dobrze znane projektantom.

Przez wiele lat metalowe meble ogrodowe nie straciły na znaczeniu i atrakcyjności. Pod wpływem stylu ogrodu można z łatwością wybierać wykwintne lub supernowoczesne meble ogrodowe Wrocław produkuje takie wyposażenie ze stali nierdzewnej lub ze stali kutej.

Stylowe meble ogrodowe

Meble ogrodowe WrocławMeble ogrodowe wykonane ze stali harmonizują nie tylko z zielenią, ale także z innymi elementami krajobrazu: brukowanymi ścieżkami, małymi formami architektonicznymi, bramą itp. Wiele osób decyduje się na metalowe meble.

Przede wszystkim wynika to z długiego ich użytkowania. Dzięki odpowiedniej ochronie przed korozją, metalowe przedmioty mogą służyć swoim właścicielom przez kilkadziesiąt lat przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu. Krzesła, stoły, ławki, huśtawki, kwietniki, i inne przedmioty, mogą być tworzone z tego samego materiału, co ogrodzenie. Można je wielokrotnie malować, a jeśli jest to pożądane, wykonać kombinację.

Zalety naszych mebli ogrodowych – Wrocław

  • Nie wymagają skomplikowanej konserwacji
  • Odporne na naprężenia mechaniczne
  • Długa żywotność
  • Nie obawiają się wilgoci i bezpośrednich promieni ultrafioletowych
  • Gdy stosowana jest specjalna powłoka ochronnej, nie boją się niszczącego wpływu różnic temperatur.

Metalowe meble idealnie nadają się do użytku na zewnątrz. Nie zagraża ich, jakości bezpośrednie światło słoneczne, ani też zmienne zjawiska atmosferyczne oraz kontaktu z chemikaliami. Nowoczesne technologie produkcji pozwalają nie martwić się pojawieniem się rdzy na powierzchni produktów.

Zanieczyszczenia można łatwo usunąć wilgotną gąbką. Należy jednak zauważyć, że długi czas spędzony na metalowych meblach może sprawić pewne niedogodności. W takim przypadku zaleca się stosowanie miękkich poduszek lub grubych pledów.

Z jakich metali produkowane są meble ogrodowe?

Meble ogrodowe mogą być wykonane z różnych rodzajów metalu. Wszystkie mają swoje własne cechy, więc przy wyborze warto się nad tym zastanowić. Do tych celów stosuje się żelazo, miedź, stal kutą, stal nierdzewną, mosiądz, aluminium i brąz.

Stal kuta i stal nierdzewna jest wykorzystywana do produkcji mebli ogrodowych we Wrocławiu. Aby uzyskać eleganckie ażurowe produkty, stosowane są stopy stali o niskiej zawartości węgla. Elementy stalowe również muszą być pokryte związkami antykorozyjnymi, ale najpierw należy je zagruntować, a następnie pomalować.

Krzesła i stoły ogrodowe

Każdy właściciel działki wybiera krzesła do określonego stylu krajobrazu. Oczywiście bierze pod uwagę nie tylko wygląd, ale także praktyczność. Powinny być bezpieczne, wygodne, doskonale odnajdujące się na zewnątrz. Krzesła ogrodowe są wykonywane, jako pojedyncze elementy i jako część zestawu mebli ogrodowych Wrocław produkuje te elementy wyposażenia z podłokietnikami lub bez.

Krzesła ogrodowe służą do aranżacji ogrodu i otwartych przestrzeni, tarasów, werand i altan. Są one używane głównie z twardymi siedziskami, dlatego niezbędne są miękkie podkładki. Krzesła ogrodowe mogą być składane wykonane ze stali nierdzewnej, aluminium, drewna i plastiku.

Meble ogrodowe WrocławStoły ogrodowe produkowane są najczęściej ze stali nierdzewnej, metali żelaznych i drewna. Stół ogrodowy ze stali nierdzewnej jest odporny na opady atmosferyczne i wymaga minimalnej konserwacji w długim okresie użytkowania.

Ale jego cena jest wyższa niż ze zwykłego metalu. Stoły są trwałe, niezawodne, nie boją się deszczu, śniegu ani światła słonecznego. Projektanci nieustannie pracują nad nowymi, ekskluzywnymi i wygodnymi meblami ogrodowymi Wrocław stale uzupełnia swoje zestawy, dbając, aby produkty były prawdziwą atrakcją każdego ogrodu.

Huśtawki ogrodowe

Eleganckie huśtawki ogrodowe ze stali nierdzewnej idealnie wtapiają się w wystrój ogrodu. Produkty te mogą również spełniać rolę mebli ogrodowych Wrocław opracowuje niezwykle ciekawe projekty z wygodnym wykończeniem zapewniającym komfort podczas wypoczynku na świeżym powietrzu. Innym rodzajem huśtawek są elementy małej architektury będące urządzeniem rekreacyjnym służącym do zabawy dla dzieci.

Większość miłośników rekreacji na świeżym powietrzu uwielbia huśtawki ogrodowe ze względu na ich wygodę i komfort podczas użytkowania. Wielu z nich przenosi je na werandę lub zadaszony taras, a także rozkoszuje się nimi zimą.

Często huśtawki są wyposażone w miękkie oparcie i materac, mogą być składane. Różnią się wyglądem i materiałem, z którego są wykonane z reguły z profili stalowych lub metalowych rur. Przy zakupie tego typu huśtawki należy zwrócić uwagę na następujące parametry:

  • Ile osób przewidziano do tego modelu
  • Czy są jakieś urządzenia przytrzymujące do kołysania?
  • Czy w zestawie znajduje się wodoodporna markiza?
  • Czy są półki i podstawki?

Z huśtawek ogrodowych mogą korzystać zarówno dorośli i dzieci. Z reguły są one wykonane ze stopu stali, dlatego pomimo eleganckiego wyglądu i jednego punktu zamocowania leżaka na podporze, mogą wytrzymać dość duży ciężar.

Nie ma w naszej ofercie takich mebli jak leżaki ogrodowe czy parasole ogrodowe. Nasze ogrodowe zestawymeble tarasowe są robione z metali takich jak stal. Zestaw mebli idealny do każdego ogrodu. Nasze meble są wyjątkowe, gdyż są zrobione specjalnie dla Ciebie. Nasze kowalstwo artystyczne, bo tak nazywamy naszą pracę to bardzo dokładna i żmudna robota. Jeżeli nie jesteś przekonany jakie meble do ogrodu chcesz zamówić u nas to żaden problem. Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swoje oczekiwania, a my przygotujemy idealną wycenę naszych mebli dla Ciebie. Ceny zawsze ustalamy indywidualnie, dlatego możesz być spokojny. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością doradzą Państwu wybór solidnej klasy mebla. Domeną naszych mebli jest fakt, że nie stanowią tylko funkcję zagospodarowania przestrzeni lecz pełnią również istotną rolę dekoracyjną danego wnętrza czy ogrodu. Naszymi klientami są zarówno firmy jak i osoby prywatne, które chcą wprowadzić do swojego ogrodu powiew świeżości i coś nowego. To sprawia, że i nasza oferta jest bardzo wszechstronna. Posiadamy własne projekty mebli, które wykonują profesjonalni spawacze. Działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego i opolskiego – w tym Wrocław, Legnica, Opole, Wałbrzych. Zadzwoń do nas bądź napisz. Czekamy na Ciebie także w naszym biurze w Oławie – Ścinawa Polska.

KS001 - Altana ogrodowa - Karwiany 15

Dojazd z Wrocławia

Klienci szukają też:

Nasze meble ogrodowe Wrocław