Poręcze schodowe Legnica

Poręcze schodowe Legnica - Projekt i realizacja

Zapytaj o wycenę naszych poręczy do schodów.

Oryginalne poręcze schodowe Legnica

Poręcze schodowe ze stali nierdzewnej to ważny element funkcjonalny wnętrza. Służą one, jako konstrukcja ogrodzeniowa, zapewniają bezpieczeństwo schodzenia i wchodzenia po schodach, a także stanowią element dekoracyjny wnętrza.

Wysokiej, jakości poręcze schodowe Legnica produkuje właśnie ze stali nierdzewnej, aby w pełni sprostać wszystkim opisanym funkcjom. Taki produkt po zainstalowaniu wygląda piękne i jest niezawodny.

Oferta poręczy schodowych

Istnieją różne rodzaje takich struktur:

 • Poręcze schodowe wykonane w całości ze stali nierdzewnej

Takie produkty są trwałe, harmonijnie pasują do nowoczesnych wnętrz, na przykład w stylu high-tech lub minimalizmu. Poręcze schodowe wykonane w całości ze stali nierdzewnej, nie deformują się ani nie pękają w czasie użytkowania.

Polerowana powierzchnia jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale również łatwa w czyszczeniu. Aby poręcze schodowe mogły służyć przez wiele lat, do produkcji używany jest odpowiedni gatunek wysokiej, jakości stali nierdzewnej. Zastosowanie takich materiałów pozwala na osiągnięcie doskonałych rezultatów.

 • Połączenie poręczy stalowej ze szkłem

Takie poręcze są prawdziwą ozdobą każdego wnętrza. Pozwala to wizualnie powiększyć przestrzeń, nie wymaga specjalnej konserwacji, a szeroki wybór szkła i akcesoriów pozwala realizować dowolne projekty architektoniczne. Jednak argumenty przemawiające za decyzją o kupieniu poręczy ze stali nierdzewnej nie kończą się na tym. Jedną z głównych zalet takich struktur jest bezpieczeństwo.

Nawet, jeśli dzieci i zwierzęta mieszkają w domu, można być pewnym, że poręcze schodowe Legnica wykona tak rzetelnie, że nie pozwolą one im spaść lub doznać urazu. Do produkcji poręczy stosowane jest szkło hartowane odporne na uderzenia i różnice temperatur.

Chromowane poręcze schodowe – jakie oferujemy?

Samo szkło może być całkowicie przezroczyste, kolorowe lub matowe. Możliwe jest również użycie materiału ozdobionego wzorem. Specjalne zapięcia umożliwiają pewne zamocowanie szyby. W takim przypadku poręcz może być wykonana ze stali nierdzewnej lub drewna.

Ponadto możliwe jest wykonanie poręczy schodowej samonośnej ze szkła hartowanego, które jest zamocowane na krawędzi konstrukcji. Oczywiście te poręcze schodowe ze stali nierdzewnej mają wyższą cenę za metr, są jednak stylowe, nowoczesne i bardzo oryginalne. Trudno spotkać takie same w innym miejscu.

 • Chromowane poręcze schodowe

Chromowane poręcze schodowe to jeden z najczęstszych rodzajów zabezpieczenia schodów. Wyglądają nowocześnie, mają piękny odcień lustra, a jednocześnie mają doskonałą, jakość.

Zalety chromowanych poręczy schodowych

 • Odporność na zużycie. Chrom nakładany jest na dobrze oczyszczoną metalową powierzchnię poręczy, co eliminuje możliwość łuszczenia. Powłoka ta nie zmienia swoich właściwości pod wpływem nagłych zmian temperatury i będzie służyła przez długi czas.
 • Wygoda obsługi. Łatwo jest dbać o te produkty, a sama chromowana powierzchnia nie jest podatna na duże zabrudzenia.
 • Wszechstronność. Elementy chromowane harmonijnie pasują do niemal każdego wnętrza. Takie poręcze schodowe będą dobrze wyglądać w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych i budynkach biurowych.

Jakie poręcze schodowe wybrać?

Dekoracyjne poręcze schodowe będą prawdziwą ozdobą domów prywatnych lub budynków użyteczności publicznej. Wykonane na indywidualne zamówienie, według projektu klienta lub wybrane z katalogu producenta.

Takie produkty będą funkcjonalnym i dekoracyjnym dodatkiem do wnętrza lub na zewnątrz domu, centrum handlowego, restauracji, domku letniskowego i tak dalej.

Można zamówić ekskluzywne metalowe poręcze schodowe Legnica dostosuje się do potrzeb zarówno pod względem wyglądu jak i konstrukcji. Na życzenie klienta może zostać wykonana poręcz schodowa ze słupkami ze stali nierdzewnej z łącznikami bocznymi i drewnianymi wstawkami.

Argumenty przemawiające za wyborem stalowej poręczy schodowej z Legnicy

 • Poręcze schodowe wykonane ze stali nierdzewnej mają wielokrotnie lepszą wytrzymałość niż produkty wykonane z drewna i plastiku. Będą służyć przez ponad 50 lat bez potrzeby naprawy.
 • Designerskie poręcze schodowe ze stali nierdzewnej są bardziej odporne na zużycie. Nie zmieniają swojej, jakości pod wpływem gwałtownych zmian temperatury, opadów atmosferycznych.
 • Projekty nie wymagają szczególnej troski i konserwacji. Można przywrócić im oryginalny wygląd za pomocą dowolnych dostępnych środków.
 • Produkcja i montaż poręczy schodowych Legnica zapewnia o niestandardowym designie, ponieważ jest to jedna z kluczowych działalności firmy.
 • Klienci mogą skorzystać z doradztwa projektowego, eksperci przygotują szkice przyszłych produktów, biorąc pod uwagę wymagania i życzenia.

Stalowe poręcze schodowe

Po ich zatwierdzeniu projekt przechodzi w stan realizacji i podejmowane są prace zmierzające do produkcji konstrukcji metalowej. Doświadczenie fachowców pozwala na stworzenie niestandardowych produktów o dowolnej złożoności, które będą harmonijnie uzupełniać cały zespół konstrukcji. Można zamówić poręcze schodowe składające się z kombinacji różnych materiałów.

Producent ma świadomość, że rzetelne wykonanie poręczy schodowych wiąże się z przeprowadzeniem dokładnego pomiaru, skrupulatnego przestrzegania założeń projektu i montażu przeprowadzonego przez wykwalifikowanych pracowników.

KS007 - Schody przeciw pozarowe - Hotel Roza Kamieniec Wroclawski 4

Dojazd z Legnicy:

Realizacje - Poręcze schodowe Legnica