Poręcze schodowe Opole

Wysokiej klasy poręcze schodowe Opole

Darmowa wycena i terminowe wykonanie.

Wysokiej klasy poręcze schodowe Opole

Dla prawie wszystkich rodzajów elementów budynku umożliwiających komunikację między poziomami, poręcz schodowa stała się nieodzownym składnikiem. Jest to zrozumiałe, ponieważ schody, wykonane nawet z najsilniejszego i najbardziej niezawodnego materiału, bez zabezpieczania, nie będą w stanie zapewnić pełnej ochrony osobom poruszającym się po nich.

Struktury stali nierdzewnej są szeroko stosowane zarówno w budownictwie miejskim, jak i w sektorze prywatnym. Nowoczesne poręcze schodowe Opole produkuje z tego materiału zamieniając je w stylowe europejskie wykończenie wnętrz. Zwięzłość, powściągliwość, blask i atrakcyjny opływowy kształt, różnorodność obszarów i motywów, a także trwałość i niezawodność to niecała lista ich pozytywnych cech.

Produkcja i montaż poręczy schodowych w Opolu

Eksperci skierowani do klienta są odpowiedzialni za każdy problem związany z właściwym doborem poręczy schodowych. W końcu każdy szczegół projektu jest w stanie podkreślić styl wnętrza i projekt fasady, jako całości. Często zdarzają się poręcze schodowe ze stali nierdzewnej, które są wykonane według specjalnych projektów.

Wykonane na zamówienie konstrukcje stalowe zawsze odpowiadają życzeniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Wszechstronność i zgodność nierdzewnego metalu pozwala na przekształcenie w rzeczywistość produktów o różnych kształtach i konfiguracjach, a także wdrożenie niestandardowych pomysłów.

Etap projektowania schodów polega nie tylko na prawidłowym obliczeniu kąta nachylenia i wielkości przęseł, ale także na prawidłowym doborze otaczającej konstrukcji. To poręcze schodowe zapewniają bezpieczeństwo podczas chodzenia, co jest szczególnie ważne dla osób starszych i dzieci. Odpowiednia, jakość użytych materiałów definiuje stopień niezawodności tej konstrukcji oraz, wygodę jej działania.

Jakie poręcze schodowe są w naszej ofercie?

Poszukując ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych i zakupu bezpiecznych poręczy schodowych Opole wydaję się być optymalnym wyborem, ponieważ firma posiada ogromną gamę produktów. Można kupić różne poręcze schodowe: od najprostszych gotowych modeli klasy ekonomicznej do złożonych i ekskluzywnych projektów.

Specjaliści posiadają doświadczenie i kwalifikacje niezbędne do produkcji gotowych projektów poręczy schodowych, a także do realizacji indywidualnych pomysłów.

Poręcze schodowe ze stali nierdzewnej są równie istotne w zewnętrznym projekcie budynków, jak i w układzie wewnętrznym. Popularność ich zastosowania w budynkach wynika z ich wielu zalet.

Są praktyczne, służą przez długi czas bez jakichkolwiek deformacji, a także całkowicie nie podlegają korozji i skutkom gwałtownych zmian temperatury.

Etapy pracy po zgłoszeniu zapotrzebowania na poręcze schodowe w Opolu

 • Po złożeniu zamówienia na wykonanie poręczy schodowych, ekspert udaje się do klienta i przeprowadza wstępną inspekcję i ocenę
 • Po dokonaniu niezbędnych pomiarów i ustaleń, co do potrzeb i oczekiwań klienta, wykonywany jest plan produkcji poręczy schodowych
 • Klient wybiera dowolne poręcze schodowe Opole udostępnia katalog z realizacji swoich projektów lub może on złożyć indywidualne zamówienie według swojego pomysłu
 • Ekspert wykonuje kosztorys i przedstawia klientowi do zatwierdzenia
 • Produkcja wszystkich elementów poręczy schodowych
 • Dostawa według zamówienia
 • Instalowanie poręczy schodowych ze stali nierdzewnej
 • Przekazanie klientowi ogólnych zalecenia związanych z bezpiecznym użytkowaniem.

Co trzeba wiedzieć, przed wyborem poręczy schodowych?

 • Materiały użyte do budowy poręczy schodowych muszą być ognioodporne. Jeżeli istnieją elementy drewniane muszą być specjalnie zabezpieczone
 • Nie należy układać płytek ceramicznych na powierzchni stopni schodów, ponieważ zwiększa to ryzyko upadku
 • Wybierając poręcze schodowe, należy zwrócić uwagę na następujące parametry: wysokość, odległość między tralkami. Jeżeli w domu znajdują się dzieci i małe zwierzęta, częstotliwością ich rozmieszczenia musi być znacznie większa.
 • Analizując wytrzymałość konstrukcji poręczy schodowych Opole bierze pod uwagę wytrzymałość schodów i zabezpieczenia.

Każdy, kto chce dać sobie i swoim bliskim komfort i niezawodność, powinien mieć poręcze schodowe, stanowiące doskonałe zabezpieczenie. Ponadto warto zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane. Najbardziej niezawodna i trwała jest stal nierdzewna.

Wygodne i stylowe poręcze schodowe Opole

Niezależnie od schodów, przy projektowaniu konstrukcji zabezpieczającej w pierwszej kolejności trzeba zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Równocześnie na etapie projektowania ważne jest prawidłowe obliczenie parametrów tzn. wysokość i szerokość.

Specjaliści w dziedzinie produkcji i montażu poręczy schodowych w Opolu zalecają wybór najbardziej optymalnej wysokości stopni do15 centymetrów.

Obecnie do dekoracji konstrukcji klatki schodowej stosuje się różnorodne materiały. Jednocześnie połączenie materiałów zyskuje coraz większą popularność np. drewniane schody i poręcze do schodów ze stali nierdzewnej.

Dotyczy to zwłaszcza pomieszczeń wykonanych w aranżacji nowoczesnej lub z elementami minimalizmu, choć ta opcja jest również do zaakceptowania w klasycznych wnętrzach.

Nie trzeba znać wszystkich niuansów budowania poręczy schodowych Opole dysponuje profesjonalistami, którzy dokonają kompetentnych obliczeń i zaproponują wybór najbardziej odpowiedniego stylu.

KS007 - Schody przeciw pozarowe - Hotel Roza Kamieniec Wroclawski 4

Dojazd z Opola:

Realizacje - Poręcze schodowe Opole